AlcoForce MASTER

Master to alkomat osobisty, który wyróżnia się dużą wygodą użytkowania. Urządzenie służy do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.  Alkomaty marki AlcoForce zostały wyróżnione certyfikatem Męska Marka Roku 2017.

AlcoForce MASTER

Urządzenie AlcoForce MASTER z pewnością sprawdzi się w roli alkomatu dla użytkowników indywidualnych. Gdy wynik pomiaru wskazuje na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, to wyświetlacz alkomatu zmienia kolor na czerwony. Dużym plusem alkomatu jest jego niewielki wymiar i waga (tylko 76 gramów z bateriami!), co sprawia, że jest on wyjątkowo poręczny i komfortowy.

Alkomat AlcoForce Master

MASTER is the best known ALCO FORCE alcohol tester on the market. It comes with very precise fuel cell sensor and new, innovative processor which makes BAC tests even more accurate. MASTER is dedicated to individual users. AlcoForce MASTER requires mouthpiece. MASTER breathalyzer should be used as preventive device. A fuel-cell-based sensor guarantees the most accurate readings.

Alkomaty marki AlcoForce zostały wyróżnione certyfikatem Męska Marka Roku 2017. Odznaczenie to trafia do marek i produktów wyróżniających się najwyższą jakością, a które są skierowane w dużej mierze do mężczyzn.

W zestawie sprzedajemy:

  • świeżo skalibrowany alkomat AlcoForce Master;
  • ustniki;
  • baterie;
  • instrukcję po polsku;
  • opakowanie kartonowe.

AlcoForce Master świetnie wypada w testach laboratoryjnych. Tabele przedstawiają najważniejsze atrybuty użyteczności alkomatu:


rodzaj sensora

elektrochemiczny

zakres i dokładność prezentowanego pomiaru

0,000 – 3,000 ‰ z dokładności 0,010 ‰

kalibracja

co 6 miesięcy lub 600 pomiarów

wymienny czujnik

tak – przez serwis

wymaga ustnika

tak

rodzaj i liczba baterii

1 x AAA 1,5 V alkaliczne

waga netto

76 g z bateriami

wymiary produktu (szer/wys/gł)

55 x 105 x 23 mm