AlcoForce XS

AlcoForce XS jest nowoczesnym alkomatem, który dzięki Bluetooth 4.0 łączy się ze smartfonem! Urządzenie może działać również autonomicznie – bez potrzeby używania telefonu, dzięki czemu zachowuje funkcje normalnego alkomatu.

AlcoForce XS

AlcoForce XS to mały wielki alkomat!
Mały, lekki i sprytny – taki jest nowy alkomat AlcoForce XS. Dzięki rezygnacji z wyświetlacza model przybrał kieszonkowe rozmiary. Mimo małych gabarytów jest bardzo intuicyjny i wygodny w użyciu. Prostotę nawigacji zapewnia obsługa jednym przyciskiem. XS może pracować w dwóch trybach: samodzielnie i wraz z aplikacją w smartfonie. Dzięki modułowi Bluetooth 4.0 alkomat łączy się ze smartfonem i dedykowaną aplikacją. To sprytne rozwiązanie pomaga użytkownikowi nie tylko przejść przez cały proces badania alkomatem (aplikacja informuje o kolejnych krokach) i wskazuje dokładny wynik – zapamiętuje również historię pomiarów, umożliwa korzystanie z alkomatu wielu osobom (opcja utworzenia spersonalizowanych kont użytkowników), oferuje geotagging i możliwość wykonania zdjęcia w trakcie pomiaru.

Niewielki alkomat, a oferuje tak wiele.

AlcoForce XS walczy o Złoty Bell 2016 w trzech kategoriach: Akcesorium roku 2016, Nowość roku 2016 – produkt, Produkt specjalny 2016. Zagłosuj!