Moc AlcoForce

Dlaczego warto wybrać AlcoForce – alkomaty elektrochemiczne?

AlcoForce – alkomaty elektrochemiczne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Warto zadbać o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich oraz innych użytkowników ruchu drogowego i zakupić wiarygodny alkomat z atestem.

Przewaga AlcoForce nad konkurencją zbudowana jest nie tylko na podstawie najwyższej jakości, ale też dzięki zapewnieniu obsługi posprzedażowej i dostarczeniu klientom eksperckiej wiedzy, która pozwala podjąć najlepszą decyzję.
Alkomaty AlcoForce otrzymały szereg certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość i zaawansowaną technologię zastosowaną w urządzeniach. Sensory elektrochemiczne AlcoForce są wykonane w zaawansowanej technologii DualForce, która zapewnia bezpieczne i wydajne wykorzystanie sensora.
Urządzenia AlcoForce spełniają wyśrubowane normy – zarówno polskie, jak i europejskie. Nasze produkty obejmuje certyfikacja: FDA czy Laboratorium Alkotester.

Misja

Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego. Naszą misją jest również poszerzanie wiedzy na temat działania alkomatu oraz edukowanie w celu uświadamiania zagrożeń jakie niesie prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Aktywnie wspieramy inicjatywy mające na celu promowanie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

AlcoForce - alkomaty elektrochemiczne. Misja

 

Czujnik elektrochemiczny

AlcoForce – alkomaty elektrochemiczne to świetny wybór ze względu na zastosowanie innowacyjnej technologii czujnika elektrochemicznego. Sensor elektrochemiczny ma przewagę nad półprzewodnikowym przede wszystkim ze względu na dłuższą żywotność. Alkomaty elektrochemiczne należy kalibrować w serwisie raz na rok, natomiast alkomaty półprzewodnikowe co pół roku. Ponadto, sensory elektrochemiczne nie są podatne na inne substancje niż alkohol. Podczas użytkowania alkomatów półprzewodnikowych należy uważać na działania, które powodują zakłócenia działania urządzenia, np. picie, jedzenie, żucie gumy czy palenie papierosów. Sensor elektrochemiczny reaguje tylko i wyłącznie na alkohol, pomijając wszystkie inne substancje. Czujnik elektrochemiczny jest zatem odporny na działanie takich „zakłócaczy” jak chociażby tytoń. Przeczytaj więcej o różnicach między alkomatami elektrochemicznymi i półprzewodnikowymi.

Przystępna cena

Większość alkomatów AlcoForce jest dostępna w konkurencyjnych cenach. Warto pamiętać, że przy zakupie alkomatu należy brać pod uwagę nie tylko cenę, ale też późniejsze koszty serwisowania. Każdy alkomat musi być kalibrowany. Wybierając AlcoForce – alkomaty elektrochemiczne oszczędzamy, ponieważ kalibracja musi być przeprowadzana raz do roku, a więc koszty eksploatacji maleją.